Hakkımızda

Biz Kimiz ?

36 yıllık sektör deneyimimiz, güncel ekipmanlarımız, gelişime ve değişime açık hizmet yapımız ile tecrübeyle mekânlarınızın tesisat sistemi ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılarken tüm uygulama ve taahhütlerde kalite ve garanti güvencesi vermekteyiz. Konforlu ve sağlıklı bir çevre yaratma arzusuyla deneyimli mühendislik, kalite, verimlilik, güvenirlilik, çağdaş bilgi ve teknolojiyi esas alarak yolumuza devam etmekteyiz.

Yorumlarınız

Görüşleriniz Bizim İçin Çok Önemli

Carrier Klima Aldim Ve Kullaniyorum. Kendilerinin İletisimi, Teslimati ve Montaji Dahil Çok Memnun Kaldim RedAir'a Teşekkür Ediyorum Herkese tavsiye ederim.

Alper K.

Ben kendilerinden İzmirdeki evim için klima aldım hiçbir zahmet çekmeden montajını 1 günde yaptırdılar şu an hem aldığım hizmetten ve hemde aldığım klimadan çok memnunum, helal olsun diyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yücel B.

Ofisime Carrier Marka Klima Taktırdım. Hizmet Kalitesi, İlgi Ve Alakaları Şu Günlerde İnsanın İçini Isıtan Cinsten. Gerçekten Memnun Kaldım. Tavsiye Ederim.

Merih A.

Evimizin klimasını buradan aldım. Carrier 2 ünite iç, 1 ünite dış. Sizin isteklerinizi anlayıp, ihtiyacınız olanı hızlıca belirlemenize yardımcı oluyorlar. Firma sahibi ve çalışanlar işlerinde çok iyi. Mudanya da oturmama rağmen istanbuldan kolaylıkla 1 haftada sipariş ve kurulum işlemleri tamamlandı. Teşekkürler

İlhan K.

Bizi Tercih Eden Bazı Markalar

Ürünleri İnceleyin

Bizimle İletişime Geçin